ślub

TOP 10: Anna Kara

19 grudnia 2015
1509240905376373958

źródło: annakara.com

Tegoroczny sezon ślubny został już na dobre zamknięty. Jednak koniec roku dla przyszłorocznych panien młodych to zdecydowanie najlepszy czas na poszukiwanie sukni ślubnej. Dlatego właśnie w dzisiejszym wpisie powracam do Was z propozycjami najpiękniejszych kreacji kolejnej marki – dziś przedstawiam suknie Anny Kary.

Anna Kara to jedna z najbardziej popularnych marek oferujących suknie ślubne. Na polskim rynku działa już od kilku lat i jest według mnie projektantką najpiękniejszych kreacji ślubnych na przestrzeni ostatnich lat. Wszystkie utrzymane są w jednej estetyce, pomimo wielu projektów stworzonych w czasie trwania jej działalności. Anna Kara to uosobienie kobiecości – suknie są niezwykle delikatne i subtelne, pełne wdzięku i uroku. W większości projektów dominują lekkie materiały, które dodatkowo podkreślają ich piękno, wśród których są m. in. koronka i tiul. Wśród propozycji znaleźć można suknie proste i zwiewne, ale również eleganckie i powłóczyste. Zwrócono także ogromną uwagę na detale. W kolekcjach odnaleźć można suknie z głębokimi dekoltami, ale i te w pełni zabudowane, suknie z długim rękawem, krótkim, na ramiączkach lub z odkrytymi ramionami, pięknie wyeksponowane plecy oraz niezwykłe wykończenia – mieniące się nitki, przestrzenne naszycia, koronki niczym witraże okalające ciało. Projekty Anny Kary zachwyciły mnie do tego stopnia, że w dniu swojego ślubu będę miała na sobie jeden z nich.

Ceny sukien kształtują się w granicach 2 500 – 6 000 zł. Każda z nich jest szyta na miarę. Panny młode decydujące się na wybór sukni Anny Kary, powinny zgłosić się do salonu co najmniej 6 – 8 miesięcy przed uroczystością, bowiem właśnie tyle trwa proces szycia. Ponadto polecam korzystać z salonów autorskich, ponieważ wówczas mamy pewność, że suknia będzie idealnie dopasowana do sylwetki. Salony współpracujące natomiast dostają gotową suknię i przerabiają ją we własnym zakresie.

Suknie Anny Kary są odzwierciedleniem dobrego smaku i stylu. Znaleźć je można w dwóch salonach autorskich: w Krakowie przy ul. Dietla 46 i od niedawna w Warszawie przy ul. Mokotowskiej 5/2, a także w salonach współpracujących – Gdańsku, Poznaniu, Szczecinie, Częstochowie, Białystoku, Barlinku i Jarosławie. Ponadto salony współpracujące znajdują się również w Niemczech, Austrii, Włoszech, Szwajcarii, Francji, Danii, Belgii, Norwegii, Wielkiej Brytanii i Irlandii.

#1: Elie

elie 1

#2: Ila

ila 1

#3: Ever

ever 1

#4: Joy

joy 1

#5: Vicky

vicky 1

#6: Sasha

sasha 1

#7: Kora

kora 1

#8: Naya

naya 1

#9: Daenerys

04d79f3021

#10: Chloe

chloe 1

Zdjęcia: twojasuknia.pl

Możesz również polubić

5 Komentarzy

 • Odpowiedz Alabasterfox 20 grudnia 2015 at 09:52

  Niesamowicie piękna i elegancka prostota. Propozycja numer 2, gdyby nie zdobienia na ramionach, byłaby moim absolutnym faworytem – spodobała mi się szczególnie :) Jednak na koniec zobaczyłam jeszcze Chloe i przepadłam.

 • Odpowiedz N. 20 grudnia 2015 at 13:48

  Piękne, pamiętam, że też przyglądałam im się, zanim wybrałam swoją sukienkę :)

 • Odpowiedz Magda C. 23 grudnia 2015 at 09:41

  Piękne te suknie, ale ja już swoją wymarzoną zamówiłam :)

 • Odpowiedz daria. 29 grudnia 2015 at 11:02

  Pozycje 2,3,10 niesamowite! Ten wpis z pewnością zainteresuje przyszłe panny młode :)

 • Odpowiedz ŻABA 6 stycznia 2016 at 13:52

  Anna Kara tworzy piękne suknie! Podczas poszukiwania mojej brałam również pod uwagę suknie jej projektów. Ostatecznie zdecydowałam się na suknię innej projektantki. Miałam przyjemność towarzyszyć mojej przyjaciółce podczas poszukiwań jej wymarzonej sukni i znalazła ją własnie w salonie Anny Kary 😉

 • Zostaw odpowiedź