O mnie

Miłośniczka herbat, dla której rytuał parzenia jest nieodłącznym elementem dnia codziennego. Entuzjastka poszukiwania i próbowania nowych smaków. Kocha gotować, choć efekty jej starań nie zawsze są rajem dla podniebienia. Wielbicielka książek, bez których nie wyobraża sobie wieczoru. Szum morza i dźwięk deszczu uderzającego o parapet należą do jej ulubionych brzmień. Amatorka fotografii, nieustannie poszukująca inspiracji do kreatywnego postrzegania rzeczywistości. Jej marzeniem jest planowanie kolejnej podróży jeszcze przed rozpoczęciem poprzedniej. Uwielbia klasykę z nutą sportowego stylu. Zakochana w życiu.

Jestem absolwentką nauk ekonomicznych, prywatnie zafascynowaną marketingiem i public relations. W życiu jednak kieruję się emocjami, dlatego wyznaję zasadę małych kroków, dzięki czemu kilka minut w towarzystwie dobrej książki, filiżanka ulubionej herbaty czy dźwięk deszczu uderzającego w okno dają mi poczucie szczęścia, wywołanego małymi radościami.

Cechą dominującą mojego charakteru jest wrażliwość. Moje serce rozróżnia ją w dwóch aspektach, które realizuję.

Pierwszą z dróg jest wrażliwość dla zwierząt, którą staram się przekazywać nieustannie. To istoty, których bezinteresowna miłość do człowieka nie zawsze jest odwzajemniana, dlatego ze swojej strony robię co mogę, aby dać tym najbardziej potrzebującym choć kroplę miłości, na jaką niewątpliwie zasługują. Działalność w schronisku dla zwierząt jednocześnie zabiera, ale i daje mi nadzieję na lepsze jutro dla tych bezbronnych istot poprzez ich rozmaite historie, które sprowadzają je do tego miejsca.

Inną formą wrażliwości, którą odczuwam jest wzruszenie, nieustannie towarzyszące mi podczas ceremonii ślubnych. Pierwiastek romantyzmu i sentymentu ukryty na dnie mojej duszy spowodował, że w połączeniu z umiejętnością organizacji, służę pomocą w aranżowaniu tych uroczystości, aby każda była wyjątkowa i niepowtarzalna. Jest to zajęcie, które często pomimo wielu trudności, przynosi mi wiele satysfakcji i radości spowodowanej zadowoleniem innych.

Simply lifetime jest miejscem w sieci, w którym nie tylko ja pragnę czuć się dobrze, ale także robię wszystko, aby moi Czytelnicy czuli się tu komfortowo i odnajdywali treści im bliskie. Dlatego jeśli czytasz te słowa, to wiedz, że cieszę się, że tu jesteś i mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej :)